Mental FM

Zihninizi Dinlendirin

Current track

Title

Artist

Background

Frekans müzikleri ne işe yarar?

Ekleyen: | Tarih: Nisan 4, 2024

Evrende her şey bir enerjidir ve belirli frekanslar dahilinde yayılır. Bu sayede, çekim gücü yüksek manyetik bir alan oluşur. Çekim yasası kuralı da buna dayanmaktadır. Benzer benzeri çeker dedikleri benzerlik, bu alanı oluşturan yayın frekansıdır. Dolayısıyla yüksek enerji alanlarına dahil olan olaylar ve kişiler birbirlerine doğru çekilmektedir. Frekans müzikleri, kişinin düşük enerji alanını temizlemesi ve enerjinin yükseltmesini sağlamaktadır. Bununla ilgili yazılan bilimsel makaleler, yapılan deneyler mevcuttur.

Negatif enerjiden arınarak pozitif enerjiye sahip olmanın birçok yolu vardır. Frekans müziklerini dinlemek bunlardan yalnızca biridir. Yüksek frekansta olmak, hayat enerjisinin yükselmesi anlamına gelir. Beyin dalgaları düzelir, çakralar dengelenir ve en yüksek frekans olan sevgi hissi ile yayılmaya başlar. Panik atak, anksiyete, huzursuzluk hisseleri ortadan kalkarak uyku düzeni sağlanır. Enerjisi yüksek olan bir insanın, hayat akışı pozitif yönde değişmeye gösterir.

Frekans Müziklerinin Özellikleri;

174 Hertz Frekans

174 Hz müzik için, kısaca acıdan uzaklaşma diyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal acıyı temizleme eğilimi gösterir. Bedeni sevgi duygusu ile motive eder.

285 Hertz Frekans

285 Hz; enerjiyi şifalandırma olarak bilinen bu ses dalgası, organların kendini yenilemesi adına enerji alanına etki eder. Bedeni daha canlı ve enerjik tutmaya yarar.

396 Hertz Frekans

396 Hz müzik, korkudan özgürleşmeyi ifade eder. Bedene zarar veren en güçlü duygulardan biri olan suçluluk duygusunu temizler, korku hissini yok ederek hafiflik sağlar.

417 Hertz Frekans

417 Hz müzik dinlemek, değişim fırsatı sunar. Geçmiş olayların takıntısından kurtulmak, denge ve iyileşme yönünde değişmek ile bağdaştırılır.

432 Hertz Frekans

432 Hz; doğanın mucizesi olarak ifade edilir. Birçok insana göre kalbin doğal atışının ritmi bu frekans ile eşittir. Çakraları açarak huzur enerjisi yayar. Negatif enerjiyi serbest bırakır. Aurayı güçlendirir ve dinginlik verir.

528 Hertz Frekans

528 Hz müzik, en çok bilinen ve yaygın olan frekans müzikleri içinde ilk sıradadır. Sevgi frekansı olarak adlandırılır. Pozitif enerji ile DNA onarımını gerçekleştirir. Bu sayede kişinin hayatında mucizevi şekilde olumlu dönüşümler yaşanması sağlanır.

639 Hertz Frekans

639 Hz müzik, ilişkileri şifalandırma olarak tanımlanır. Duyguları dengeleme, anlayış, iletişim ve sevgi yönünde gelişimler kaydeder. Ruhsal açıdan kişi kendini uyum içinde hisseder.

741 Hertz Frekans

741 Hz müzik, sezgileri güçlendirme potansiyelini ortaya çıkarır. Yaratıcılıkla birlikte, çözüm ve ifade gücünde etkili bir enerji yaymaktadır.

852 Hertz Frekans

852 Hz; ruhsal yükselişi ifade eder. Farkındalığın artması ile kişinin öze dönmesini, arınmayı ve sakinleşmeyi sağlar. Spiritüel frekans müziği olarak da bilinmektedir. Sezgileri güçlendirir. Yaşama dinginlik katar.

963 Hertz Frekans

963 Hz müzik, üst benlikle bağlantı kurma anlamını taşımaktadır. Yüksek titreşime sahip olan 963 hertz, saf mucize tonu olarak da adlandırılır. Yüksel bilinç ve kaynakla bağlantı kurmaya yardımcı olur.

Kaynak: humansto.com


Kullanıcı Yorumları

Yorum Ekleyin

E-Posta adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *Okumaya devam edin

Mental FM

Zihninizi Dinlendirin

Current track

Title

Artist

Background